Plus Starren toernooi

Bekijk hier het programma en de uitslagen ->

ltv heugem046logo plus geeft meerVan 3 tot en met 9 juli vindt het Open Heugem Plus Starren plaats. 

Bekijk hier foto's van eerdere toernooien.

  

Herenavond

                 
                 
Datum 06-04-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur chrit scharis oscar donners chris oostman mart houben
  henk veld jan hein ooms john moust raymond hermans
  -   -   -   -  
  johan Hekking Per Ebbelink tim schaap paul Ram
  gernot rohde marco vlaspoel ron werne wayne van Eck
                 
                 
20.30 uur richard jongen jean v/d boorn Ruud Rouvroije jef van tiel
  raymond borro nic dassen Ton Frijns Harrie Kuijpers
  -   -   -   -  
  Roel v/d Boorn rene alink math custers Nico van Hoof
  marcel de ridder marc thiessens piet van de boorn harrie schobbe
                 
                 
21.30 uur robertino siliquini roell brouns chrit gijssen    
  jos starren erwin dicker wilfried pleumeekers  
  -   -   -   -  
  ap steenbeek nico boileau ab claessens    
  lou mullenders maurice vaes willy quaden    
                 
                 
Datum 13-04-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur oscar donners chrit scharis Ruud Rouvroije mart houben
  jan hein ooms henk veld Ton Frijns raymond hermans
  -   -   -   -  
  jean v/d boorn nico boileau chris oostman Nico van Hoof
  nic dassen maurice vaes john moust harrie schobbe
                 
                 
20.30 uur Roel v/d Boorn Marco Vlaspoel tim schaap ab claessens
  Marcel de Ridder Per Ebbelink ron werne willy quaden
  -   -   -   -  
  ap steenbeek roell brouns paul Ram jef van tiel
  lou mullenders erwin dicker wayne van Eck Harrie Kuijpers
                 
                 
21.30 uur johan Hekking robertino siliquini math custers    
  gernot rohde jos starren piet van de boorn  
  -   -   -   -  
  richard jongen rene alink chrit gijssen    
  raymond borro marc thiessens wilfried pleumeekers  
                 
                 
Datum 20-04-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur johan Hekking nico boileau chris oostman jef van tiel
  gernot rohde maurice vaes john moust Harrie Kuijpers
  -   -   -   -  
  ap steenbeek Marco Vlaspoel paul Ram math custers
  lou mullenders Per Ebbelink wayne van Eck piet van de boorn
                 
                 
20.30 uur jean v/d boorn oscar donners Ruud Rouvroije mart houben
  nic dassen jan hein ooms Ton Frijns raymond hermans
  -   -   -   -  
  roell brouns robertino siliquini chrit gijssen ab claessens
  erwin dicker jos starren wilfried pleumeekers willy quaden
                 
                 
21.30 uur Roel v/d Boorn chrit scharis Nico van Hoof    
  Marcel de Ridder henk veld harrie schobbe    
  -   -   -   -  
  rene alink richard jongen tim schaap    
  marc thiessens raymond borro ron werne    
                 
                 
Donderdag 27-04-2017 geen programma ivm Koningsdag            
                 
zondag 30-04-2017 Mix dubbel!!!!               
                 
Datum 04-05-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur nico boileau Roel v/d Boorn chris oostman paul Ram
  maurice vaes Marcel de Ridder john moust wayne van Eck
  -   -   -   -  
  jean v/d boorn oscar donners chrit gijssen Nico van Hoof
  nic dassen jan hein ooms wilfried pleumeekers harrie schobbe
                 
                 
20.30 uur roell brouns richard jongen mart houben ab claessens
  erwin dicker raymond borro raymond hermans willy quaden
  -   -   -   -  
  robertino siliquini ap steenbeek math custers tim schaap
  jos starren lou mullenders piet van de boorn ron werne
                 
                 
21.30 uur rene alink Marco Vlaspoel jef van tiel    
  marc thiessens Per Ebbelink Harrie Kuijpers    
  -   -   -   -  
  johan Hekking chrit scharis Ruud Rouvroije    
  gernot rohde henk veld Ton Frijns    
                 
                 
                 
                 
Datum 11-05-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur chrit scharis nico boileau chris oostman chrit gijssen
  henk veld maurice vaes john moust wilfried pleumeekers
  -   -   -   -  
  ap steenbeek robertino siliquini Nico van Hoof jef van tiel
  lou mullenders jos starren harrie schobbe Harrie Kuijpers
                 
                 
20.30 uur rene alink oscar donners math custers mart houben
  marc thiessens jan hein ooms piet van de boorn raymond hermans
  -   -   -   -  
  richard jongen jean v/d boorn tim schaap Ruud Rouvroije
  raymond borro nic dassen ron werne Ton Frijns
                 
                 
21.30 uur johan Hekking roell brouns ab claessens    
  gernot rohde erwin dicker willy quaden    
  -   -   -   -  
  Marco Vlaspoel Roel v/d Boorn paul Ram    
  Per Ebbelink Marcel de Ridder wayne van Eck    
                 
                 
Datum 18-05-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur Roel v/d Boorn chrit scharis chris oostman ab claessens
  Marcel de Ridder henk veld john moust willy quaden
  -   -   -   -  
  nico boileau jean v/d boorn jef van tiel Nico van Hoof
  maurice vaes nic dassen Harrie Kuijpers harrie schobbe
                 
                 
20.30 uur rene alink Marco Vlaspoel Ruud Rouvroije math custers
  marc thiessens Per Ebbelink Ton Frijns piet van de boorn
  -   -   -   -  
  ap steenbeek robertino siliquini tim schaap paul Ram
  lou mullenders jos starren ron werne wayne van Eck
                 
                 
21.30 uur oscar donners johan Hekking mart houben    
  jan hein ooms gernot rohde raymond hermans  
  -   -   -   -  
  richard jongen roell brouns chrit gijssen    
  raymond borro erwin dicker wilfried pleumeekers  
                 
                 
Datum 25-05-2017 geen programma ivm Hepi mix toernooi op 04-05-2016    
                 
Datum 01-06-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur jean v/d boorn nico boileau chris oostman mart houben
  nic dassen maurice vaes john moust raymond hermans
  -   -   -   -  
  robertino siliquini johan Hekking ab claessens jef van tiel
  jos starren gernot rohde willy quaden Harrie Kuijpers
                 
                 
20.30 uur rene alink Marco Vlaspoel tim schaap paul Ram
  marc thiessens Per Ebbelink ron werne wayne van Eck
  -   -   -   -  
  chrit scharis Roel v/d Boorn chrit gijssen Ruud Rouvroije
  henk veld Marcel de Ridder wilfried pleumeekers Ton Frijns
                 
                 
21.30 uur ap steenbeek richard jongen math custers    
  lou mullenders raymond borro piet van de boorn  
  -   -   -   -  
  oscar donners roell brouns Nico van Hoof    
  jan hein ooms erwin dicker harrie schobbe    
                 
                 
                 
Datum 08-06-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur roell brouns robertino siliquini chris oostman ab claessens
  erwin dicker jos starren john moust willy quaden
  -   -   -   -  
  ap steenbeek chrit scharis mart houben math custers
  lou mullenders henk veld raymond hermans piet van de boorn
                 
                 
20.30 uur rene alink richard jongen paul Ram jef van tiel
  marc thiessens raymond borro wayne van Eck Harrie Kuijpers
  -   -   -   -  
  oscar donners nico boileau chrit gijssen tim schaap
  jan hein ooms maurice vaes wilfried pleumeekers ron werne
                 
                 
21.30 uur Marco Vlaspoel jean v/d boorn Nico van Hoof    
  Per Ebbelink nic dassen harrie schobbe    
  -   -   -   -  
  johan Hekking Roel v/d Boorn Ruud Rouvroije    
  gernot rohde Marcel de Ridder Ton Frijns    
                 
                 
                 
Datum15-06-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur chrit scharis nico boileau chris oostman paul Ram
  henk veld maurice vaes john moust wayne van Eck
  -   -   -   -  
  oscar donners ap steenbeek math custers jef van tiel
  jan hein ooms lou mullenders piet van de boorn Harrie Kuijpers
                 
                 
20.30 uur Marco Vlaspoel robertino siliquini Ruud Rouvroije chrit gijssen
  Per Ebbelink jos starren Ton Frijns wilfried pleumeekers
  -   -   -   -  
  richard jongen Roel v/d Boorn ab claessens Nico van Hoof
  raymond borro Marcel de Ridder willy quaden harrie schobbe
                 
                 
21.30 uur jean v/d boorn rene alink tim schaap    
  nic dassen marc thiessens ron werne    
  -   -   -   -  
  johan Hekking roell brouns mart houben    
  gernot rohde erwin dicker raymond hermans  
                 
                 
                 
Datum 22-06-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur robertino siliquini rene alink chris oostman mart houben
  jos starren marc thiessens john moust raymond hermans
  -   -   -   -  
  johan Hekking nico boileau tim schaap paul Ram
  gernot rohde maurice vaes ron werne wayne van Eck
                 
                 
20.30 uur oscar donners ap steenbeek Ruud Rouvroije jef van tiel
  jan hein ooms lou mullenders Ton Frijns Harrie Kuijpers
  -   -   -   -  
  roell brouns Marco Vlaspoel math custers Nico van Hoof
  erwin dicker Per Ebbelink piet van de boorn harrie schobbe
                 
                 
21.30 uur jean v/d boorn Roel v/d Boorn chrit gijssen    
  nic dassen Marcel de Ridder wilfried pleumeekers  
  -   -   -   -  
  richard jongen chrit scharis ab claessens    
  raymond borro henk veld willy quaden    
                 
                 
Zondag 25-6-2017 mix-dubbel!!!!              
                 
Datum 29-06-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur oscar donners jean v/d boorn Ruud Rouvroije mart houben
  jan hein ooms nic dassen Ton Frijns raymond hermans
  -   -   -   -  
  nico boileau ap steenbeek chris oostman Nico van Hoof
  maurice vaes lou mullenders john moust harrie schobbe
                 
                 
20.30 uur chrit scharis richard jongen tim schaap math custers
  henk veld raymond borro ron werne piet van de boorn
  -   -   -   -  
  roell brouns robertino siliquini paul Ram chrit gijssen
  erwin dicker jos starren wayne van Eck wilfried pleumeekers
                 
                 
21.30 uur Roel v/d Boorn Marco Vlaspoel ab claessens    
  Marcel de Ridder Per Ebbelink willy quaden    
  -   -   -   -  
  johan Hekking rene alink jef van tiel    
  gernot rohde marc thiessens Harrie Kuijpers    
                 
                 
 03-07-2017 t/m 09-07-2017 Open Heugem Plus Starren Toernooi      
                 
Datum 13-07-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur chrit scharis oscar donners chris oostman jef van tiel
  henk veld jan hein ooms john moust Harrie Kuijpers
  -   -   -   -  
  johan Hekking Per Ebbelink paul Ram math custers
  gernot rohde marco vlaspoel wayne van Eck piet van de boorn
                 
                 
20.30 uur richard jongen jean v/d boorn Ruud Rouvroije mart houben
  raymond borro nic dassen Ton Frijns raymond hermans
  -   -   -   -  
  Roel v/d Boorn rene alink chrit gijssen ab claessens
  marcel de ridder marc thiessens wilfried pleumeekers willy quaden
                 
                 
21.30 uur robertino siliquini roell brouns Nico van Hoof    
  jos starren erwin dicker harrie schobbe    
  -   -   -   -  
  ap steenbeek nico boileau tim schaap    
  lou mullenders maurice vaes ron werne    
                 
                 
                 
Zomer vakantie van 15 jul 2017 t/m 27 aug 2017 elke donderdagavond rackettrekken vanaf 20.00 uur
                 
Datum 31-08-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur oscar donners chrit scharis chris oostman mart houben
  jan hein ooms henk veld john moust raymond hermans
  -   -   -   -  
  jean v/d boorn nico boileau chrit gijssen Nico van Hoof
  nic dassen maurice vaes wilfried pleumeekers harrie schobbe
                 
                 
20.30 uur johan Hekking Marco Vlaspoel mart houben math custers
  gernot rohde Per Ebbelink raymond hermans piet van de boorn
  -   -   -   -  
  richard jongen roell brouns math custers chrit gijssen
  raymond borro erwin dicker piet van de boorn wilfried pleumeekers
                 
                 
21.30 uur Roel v/d Boorn robertino siliquini jef van tiel    
  Marcel de Ridder jos starren Harrie Kuijpers    
  -   -   -   -  
  ap steenbeek rene alink Ruud Rouvroije    
  lou mullenders marc thiessens Ton Frijns    
                 
                 
                 
Datum 07-09-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur johan Hekking nico boileau chris oostman chrit gijssen
  gernot rohde maurice vaes john moust wilfried pleumeekers
  -   -   -   -  
  ap steenbeek Marco Vlaspoel Nico van Hoof jef van tiel
  lou mullenders Per Ebbelink harrie schobbe Harrie Kuijpers
                 
                 
20.30 uur jean v/d boorn oscar donners math custers mart houben
  nic dassen jan hein ooms piet van de boorn raymond hermans
  -   -   -   -  
  roell brouns robertino siliquini tim schaap Ruud Rouvroije
  erwin dicker jos starren ron werne Ton Frijns
                 
                 
21.30 uur Roel v/d Boorn chrit scharis ab claessens    
  Marcel de Ridder henk veld willy quaden    
  -   -   -   -  
  rene alink richard jongen paul Ram    
  marc thiessens raymond borro wayne van Eck    
                 
                 
                 
Datum 14-09-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur rene alink Roel v/d Boorn chris oostman ab claessens
  marc thiessens Marcel de Ridder john moust willy quaden
  -   -   -   -  
  johan Hekking oscar donners jef van tiel Nico van Hoof
  gernot rohde jan hein ooms Harrie Kuijpers harrie schobbe
                 
                 
20.30 uur roell brouns richard jongen Ruud Rouvroije math custers
  erwin dicker raymond borro Ton Frijns piet van de boorn
  -   -   -   -  
  robertino siliquini ap steenbeek tim schaap paul Ram
  jos starren lou mullenders ron werne wayne van Eck
                 
                 
21.30 uur nico boileau Marco Vlaspoel mart houben    
  maurice vaes Per Ebbelink raymond hermans  
  -   -   -   -  
  jean v/d boorn chrit scharis chrit gijssen    
  nic dassen henk veld wilfried pleumeekers  
                 
                 
                 
Datum 21-09-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur chrit scharis roell brouns chris oostman mart houben
  henk veld erwin dicker john moust raymond hermans
  -   -   -   -  
  ap steenbeek Roel v/d Boorn ab claessens jef van tiel
  lou mullenders Marcel de Ridder willy quaden Harrie Kuijpers
                 
                 
20.30 uur rene alink johan Hekking tim schaap math custers
  marc thiessens gernot rohde ron werne piet van de boorn
  -   -   -   -  
  richard jongen Marco Vlaspoel chrit gijssen Nico van Hoof
  raymond borro Per Ebbelink wilfried pleumeekers harrie schobbe
                 
                 
21.30 uur oscar donners nico boileau paul Ram    
  jan hein ooms maurice vaes wayne van Eck    
  -   -   -   -  
  jean v/d boorn robertino siliquini Ruud Rouvroije    
  nic dassen jos starren Ton Frijns    
                 
                 
                 
Datum 28-09-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur Roel v/d Boorn chrit scharis chris oostman ab claessens
  Marcel de Ridder henk veld john moust willy quaden
  -   -   -   -  
  nico boileau jean v/d boorn mart houben math custers
  maurice vaes nic dassen raymond hermans piet van de boorn
                 
                 
20.30 uur rene alink Marco Vlaspoel paul Ram jef van tiel
  marc thiessens Per Ebbelink wayne van Eck Harrie Kuijpers
  -   -   -   -  
  ap steenbeek robertino siliquini chrit gijssen tim schaap
  lou mullenders jos starren wilfried pleumeekers ron werne
                 
                 
21.30 uur oscar donners johan Hekking Nico van Hoof    
  jan hein ooms gernot rohde harrie schobbe    
  -   -   -   -  
  richard jongen roell brouns Ruud Rouvroije    
  raymond borro erwin dicker Ton Frijns    
                 
                 
zondag 25-09-2017 mix-dubbel!!!              
                 
Datum 05-10-2017 Baan 1   Baan 2   Baan 3   Baan 4  
                 
19.30 uur jean v/d boorn richard jongen chris oostman paul Ram
  nic dassen raymond borro john moust wayne van Eck
  -   -   -   -  
  robertino siliquini roell brouns math custers jef van tiel
  jos starren erwin dicker piet van de boorn Harrie Kuijpers
                 
                 
20.30 uur rene alink Marco Vlaspoel Ruud Rouvroije chrit gijssen
  marc thiessens Per Ebbelink Ton Frijns wilfried pleumeekers
  -   -   -   -  
  chrit scharis Roel v/d Boorn ab claessens Nico van Hoof
  henk veld Marcel de Ridder willy quaden harrie schobbe
                 
                 
21.30 uur ap steenbeek nico boileau tim schaap    
  lou mullenders maurice vaes ron werne    
  -   -   -   -  
  oscar donners johan Hekking mart houben    
  jan hein ooms gernot rohde raymond hermans  
                 
                 
Zaterdag 7 oktober slottoernooi met feestavond in de kantine      

Hoofdsponsor

Kostons Kuijpers

Route

Facebook

Personal Training Certification